Akce! Vytvořte si svůj fotohrnek s 20 % slevou ZDE

VYBERTE SI SVŮJ FOTOHRNEK

 

HRNKY BÍLÉ

Oblíbené bílé hrnky v objemech 270 ml, 400 ml či v zajímavé variantě latté jsou vhodné pro všechny typy potisků. Zkrátka krásný dárek.

od 189 Kč

TEN CHCI
 

HRNKY BAREVNÉ

Barevné zvenku, zevnitř, nebo jen s kontrastním lemem? Veselé hrnky s libovolným potiskem o objemu 270 ml potěší malé i velké.

209 Kč

TEN CHCI
 

HRNKY KOUZELNÉ

Překvapení na každý den. Kouzelné, různě barevné hrnky vybarví vaši fotku vždy po kontaktu s horkou vodou, mají navíc ideální objem 270 ml.

od 299 Kč

TEN CHCI
 

PLECHÁČEK

Pohrajte si a vytvořte jedinečný plecháček s vlastní fotkou, kterou si na hrníček můžete různě umístit. S černým okrajem, o objemu 300 ml

299 Kč

TEN CHCI

FOTOGALERIE
Z VAŠICH HRNÍČKŮ

Inspirujte se nápady ostatních.
Prohlédněte si fotohrnky, ze kterých už se popíjí čaj a káva.

PROHLÉDNOUT SI
 
 

TIP NA FOTOHRNEK!

Vytvořte si bílý hrneček s vaší oblíbenou
fotkou a darujte ho své drahé polovičce.

TEN CHCI
 

VYBERTE SI Z JIŽ
PŘIPRAVENÝCH ŠABLON

Chcete někomu dát vědět, jak moc ho máte rádi?
Využijte předpřipravených šablon pro vaše hrnky.

VYBRAT SI MOTIV

FOTOHRNEK PLNÝ VZPOMÍNEK

 

Hrnek s vlastním potiskem je jedinečný v mnoha směrech. Milují ho děti, které z něj vypijí klidně i neslazený čaj, zbožňují ho prarodiče, protože mají své drahé nezbedy pořád na očích, potěší vašeho šéfa a příjemně překvapí vaše přátele. Umí být krásný, dojemný i zábavný.

Je to dárek, který je malý velikostí a velký svým posláním. Hrnek s vlastní fotografií připomene vašim blízkým hned ráno, při prvním šálku kávy či čaje, jak moc vám na nich záleží. Sdílejte s nimi šťastné okamžiky prostřednictvím originálního fotohrnku až do poslední kapky.

Vyberte si hrnek, který se vám líbí, nahrajte svou fotku a zvolte, jak ji chcete na hrnek umístit. Opravdu to trvá jen pár minut, radost z hotového dárku však bude zaručeně nekonečná!